Realitní a hypoteční report

157

190 Kč s DPH

Hypoteční report přináší aktuální informace ze světa realit a hypotečních úvěrů a to vždy jedenkrát za měsíc. Je určen všem hypotečním specialistům a jejich klientům. více>>


Datum vyhotovení: 21. 8. 2018

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: CZ

Realitní a hypoteční report, který vychází jednou měsíčně, je odrazový můstek pro další analýzy ve světě hypoték, nebo jako unikátní zdroj informací ať už pro profesionála nebo pouze nadšence. Tento report Vám přináší nejnovější informace ze světa realit, a to jak z domácího trhu, tak ze zahraničí.

Report se zabývá a analyzuje všechny zajímavé události, které se za celý měsíc staly, jak v České republice, tak i v zahraničí. Věnuje se také veškerým aktualitám, regulacím a nových podmínkám, které vydávají banky v České republice.

Rovněž se v něm dozvíte o nejdůležitějších prodejích a nákupech na realitním trhu, dozvíte se jak se vyvíjí stavebnictví s cenami nemovitostí.

Na jednom místě čtenář získá přehled o podstatných změnách na hypotečním trhu v ČR. Nenahrazuje však detailní změny v sazbách a metodikách, kterým se věnují naše další analýzy.

Slouží tedy spíše jako doplněk k dílčím analýzám, který pomáhá utvářet si celkový nadhled nad hypotečním trhem.

Nabízí rovněž námět pro konverzační témata mezi hypotečním specialistou a jeho zákazníkem.