Fondový report

240

290 Kč s DPH

Fondový report společnosti Comsense analytics je v Česku unikátní analytický materiál, který jde u analýz fondových investic do hloubky. více>>


Datum vyhotovení: 17. 8. 2018

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: CZ

Fondový report společnosti Comsense analytics je v Česku unikátní analytický materiál, který jde u analýz fondových investic do hloubky. Je primárně určen pro finanční profesionály, ale může být užitečný i pro zkušenější investory z řad fyzických osob. Přináší nové informace o produktech, názory na to, kam investovat a čemu se vyhnout. Každý měsíc otevírá nová témata na poli produktových novinek, poradenské práce a metodiky, vývoje kapitálových trhů a investiční distribuci v ČR.

Fondový report je povinnou četbou pro všechny finanční poradce, kteří se živí profesionálně prodejem investic v České republice.

Díky fondovému reportu se dozvíte informace, které v jiných českých médiích nenaleznete. Náš analytický tým se specializuje na sběr informací, které jsou užitečné pro investiční distributory, producenty a investory samotné. Na rozdíl od populárně naučných článků na mainstreamových server má fondový report praktický přesah do toho, jak nahlíží investiční profesionálové na svou práci.