Analýza fondu FF - Global Dividend Fund CZK (hedged)

818

990 Kč s DPH

Analyzovaný produkt FF - Global Dividend Fund CZK je podílový fond spravovaný investiční společností FIL Investment Management, který obhospodařuje majetek klientů dosahující více než 2,8 mld. CZK, čímž se řadí mezi nadprůměrně velké fondy svého druhu na českém trhu. Jedná se o korunovou třídu zastřešujícího fondu Fidelity Funds - Global Dividend Fund, který obhospodařuje aktiva dosahující 5,6 mld. USD, v přepočtu přibližně 130 mld. CZK. Produkt je v tuzemsku nabízen od konce roku 2013. více>>


Datum vyhotovení: 18. 4. 2019

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: CZ

Tato analýza je určena zejména finančním profesionálům, kteří prodávají podílové fondy ve velkém rozsahu, případně jsou sami v pozici správců podílových fondů. V takovém případě je užitečné detailně znát nabídky podílových fondů jejich konkurence, na základě které mohou identifikovat silné a slabé stránky jejich vlastních finančních produktů.

Detailní analýza podílového fondu obsahuje:

1) Analýzu statutu podílového fondu
2) Poplatkovou strukturu fondu
3) Detailní analýzu investičního portfolia
4) Analýzu historické výkonnosti
5) Pohled na rizikovost fondu
6) Očekávanou výkonnost fondu v budoucnu
7) Silné a slabé stránky fondu včetně jeho celkového hodnocení

Detailní analýza fondu umožňuje velkým finančním distributorům lépe vyhodnotit přínosy obchodní spolupráce. Zejména pak reputační riziko v kontextu preference produktu. Díky analýzám fondů dokáže distributor zvolit vhodný produkt, který bude v kontextu aktuální tržní situace svým klientům doporučovat. Vhodná volba produktů pro jednotlivé klienty zaručí větší míru spokojenosti na obou stranách barikády a pomůže k vybudování dlouhodobého vztahu mezi poradcem a klientem.

Pro finanční producenty je analýza důležitým zdrojem informací o konkurenčních produktech. Díky analýze zjistí producenti, jak si stojí v jednotlivých parametrech proti své konkurenci. To jim umožní lépe marketingově oslovit své investory a obchodní partnery.