Analýza fondu Templeton Global Bond CZK H1

818

990 Kč s DPH

Analyzovaný produkt je korunovou třídou zastřešujícího fondu Templeton Global Bond Fund renomovaného amerického investičního správce Franklin Templeton. Korunová třída je pro investory otevřena od roku 2012, samotný fond je však aktivní již od roku 1991. Korunová třída fondu spravuje přibližně majetek v objemu 2,6 mld. CZK, což je na tuzemské podílové fondy zaměřené na dluhopisové investice solidní hodnota. Celý fond při zohlednění všech jeho tříd však disponuje aktivy více než 15,5 mld. USD, v přepočtu tedy přibližně 350 mld. CZK. více>>


Datum vyhotovení: 18. 4. 2019

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: CZ

Tato analýza je určena zejména finančním profesionálům, kteří prodávají podílové fondy ve velkém rozsahu, případně jsou sami v pozici správců podílových fondů. V takovém případě je užitečné detailně znát nabídky podílových fondů jejich konkurence, na základě které mohou identifikovat silné a slabé stránky jejich vlastních finančních produktů.

Detailní analýza podílového fondu obsahuje:

1) Analýzu statutu podílového fondu
2) Poplatkovou strukturu fondu
3) Detailní analýzu investičního portfolia
4) Analýzu historické výkonnosti
5) Pohled na rizikovost fondu
6) Očekávanou výkonnost fondu v budoucnu
7) Silné a slabé stránky fondu včetně jeho celkového hodnocení

Detailní analýza fondu umožňuje velkým finančním distributorům lépe vyhodnotit přínosy obchodní spolupráce. Zejména pak reputační riziko v kontextu preference produktu. Díky analýzám fondů dokáže distributor zvolit vhodný produkt, který bude v kontextu aktuální tržní situace svým klientům doporučovat. Vhodná volba produktů pro jednotlivé klienty zaručí větší míru spokojenosti na obou stranách barikády a pomůže k vybudování dlouhodobého vztahu mezi poradcem a klientem.

Pro finanční producenty je analýza důležitým zdrojem informací o konkurenčních produktech. Díky analýze zjistí producenti, jak si stojí v jednotlivých parametrech proti své konkurenci. To jim umožní lépe marketingově oslovit své investory a obchodní partnery.