Přijde v roce 2018 korekce na akciových trzích? 23.1.2018

1 653

2 000 Kč s DPH

Toto školení má za úkol účastníky seznámit s aktuální situací na akciových trzích. Hlavním tématem je zejména diskuze o akciových bublinách na trzích a jejich korekci. Bude rok 2018 rokem, kdy k této korekci na světových trzích dojde? více>>


Datum vyhotovení: 2. 1. 2018

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: CZ

Toto školení má za úkol účastníky seznámit s aktuální situací na akciových trzích. Hlavním tématem je zejména diskuze o akciových bublinách na trzích a jejich korekci. Bude rok 2018 rokem, kdy k této korekci na světových trzích dojde?

Ústředním tématem školení je diskuze na téma vznik akciových bublin a jejich korekce. Ondřej Záruba se jako přední český analytik bude na workshopu vyjadřovat k současné, poměrně vzácné situaci na trzích. Analytici předvídali korekci akciových trhů již před dvěma lety, přijde tato korekce v roce 2018?

Jedná se o školení díky, kterému možná zachránite svým klientum desítky procent ztráty.

Víte jak se poznají levné a drahé akcie? Má dnes vůbec smysl investovat do akcií? A proč si myslíme, že by se v současné situaci mělo od akciových investic upouštět? To a mnoho dalšího se dozvíte v diskuzi s Ondrou Zárubou.

Během kurzu dojde k detailní analýze ceny akcií vůči ekonomické situaci firem, jež tyto akcie vydávají. Účastníci kurzu se tak naučí kritické analýze, která je potřeba při výběru vhodných akcií k investování.

Školitel je autorem mnoha desítek článků o akciích, které úspěšně predikovaly jejich vývoj.

Školení bude vedeno tak, aby se informace z něho daly obchodně zužitkovat. Na konci školení obdrží účastníci jak analytické materiály, tak grafy, kterými se bude moci prezentovat u svých klientů.

Přijďte s Ondrou Zárubou diskutovat a vyslechnout si důvody, proč si myslí, že nastal nejvyšší čas většinu akciových pozic opustit.

Osnova školení:

1) Akciové bubliny na trzích
2) Vytváří se v současné době další akciová bublina?
3) Které světové ekonomiky jsou přehřáté?
4) Které akcie jsou v současné době levné nebo drahé?
5) Akctuální ceny akcií vůči ekonomické situace firem, které je vydávají
6) Dnešní akciový trh z dlouhodobého pohledu
7) Má dnes smysl investovat do akcií? Případně do jakých?

Kurz je zaměřen na finanční zprostředkovatele a retailové investory, kteří do akcií investují přes otevřené podílové fondy.

V rámci školení bude možné klást školiteli dotazy o konkrétních akciích, firmách a situaci na trhu.

Rozsah školení: 4 hodiny, od 9:00 - 13:00
Datum: 23.1.2018
Školitel: Ondřej Záruba
Místo konání: Hotel U Tří Korunek, Praha 3

Úspěšní absolventi kurzu jsou schopní vlastní analytické úvahy na téma současné situace na akciových trzích. To jim dává konkurenční informační výhodu v rámci jejich podnikání v rámci nabídky investičních produktů.

Absolventi se mnohem lépe orientují v nabídce akcií, jejich hodnocení a dokáží kvalitně posoudit, zda nabízená obchodní spolupráce nepřináší kromě zajímavé obchodní odměny i významné reputační riziko pro podnikání. Díky tomu daleko méně hazardují se svou dobrou reputací a kvalitněji řídí produktová rizika.