Analytický týdeník pro finanční poradce

74

90 Kč s DPH

Pravidelná dávka informací čtivou formou pro všechny, kteří se zajímají o svět investování. více>>


Datum vyhotovení: 23. 9. 2018

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: ČJ

Analytický týdeník je materiál, který Vám pomůže udržet si nadhled nad kapitálovým trhem. Vychází každé pondělí a shrnuje vše nejdůležitější z minulého týdne. Zároveň přináší zajímavé názory na svět investování.

Dozvíte se v něm i klíčové fundamentální ukazatele akciového a dluhopisového trhu. Mapuje rovněž i nejdůležitější události ze světa finančního poradenství v ČR.

10 důvodů, proč číst analytický report

1) Budete v obraze. Žádná podstatná informace z kapitálových trhů Vám neunikne.

2) Ušetříte čas. Nemusíte každý den trávit hodiny vyhledáváním informací.

3) Dostanete se k informacím, které nejsou v českých médiích. My ano, díky partnerství s Thomson Reuters. Vybíráme pro Vás to nejzajímavější.

4) Můžete týdeník posílat Vašim klientům. Uvidí, že mají tu čest s investičním profesionálem. V jejich očích zlepšíte svojí reputaci jako odborník, pokud uvidí, že týdeník pravidelně čtete.

5) Máte příležitost 1x týdně se připomenout Vašim klientům s kvalitním čtením.

6) Analytický týdeník je studnice konverzačních témat, kterými můžete zaujmout Vaše klienty.

7) Ondra Záruba do každého týdeníku zakomponuje zajímavé informace o českých finančních producentech. Pokud sledujete dluhopisový trh a chcete informace, které nemají PR charakter, tak týdeník je čtení pro Vás.

8) Týdeník Vám pomůže zvyšovat si všeobecný přehled. Kapitálové trhy, politika, geopolitika i zajímavé informace o světových korporacích. Vše doplněné zajímavými statistikami. Pokud týdeník čtete pravidelně, významně se zlepší Váš všeobecný přehled.

9) Děláme autorské čtení. Nejsme další materiál, který vzniká metodou "copy & paste". Všechny články si píšeme sami a veškeré informace ověřujeme z více zdrojů.

10) Pobavíme Vás a dodáme Vám energii do nového týdne.