Prodáváme investice a investiční služby 22.3.2018

3 719

4 500 Kč s DPH

Po sérii odborných školení Vám přinášíme workshop na téma obchodních dovedností při prodeji investic a investičních služeb. Kurz vede Ondřej Záruba, přední český analytik korporátních dluhopisů a odborník na investice. Nenechte si ujít jedinečný kurz na českém trhu, který se zaměřuje na prodej investic přes odbornost! více>>


Datum vyhotovení: 7. 2. 2018

|

Formát souboru: PDF

|

Jazyk souboru: CZ

Po sérii odborných školení přinášíme workshop na téma obchodních dovedností při prodeji investic a investičních služeb. Kurz vede Ondřej Záruba, přední český analytik korporátních dluhopisů a odborník na investice. Nenechte si ujít jedinečný kurz na českém trhu, který se zaměřuje na prodej investic přes odbornost!

Tento kurz je určený pro všechny finanční poradce/zprostředkovatele a investiční poradce, kteří si přejí vylepšit své obchodní dovednosti.

Nedaří se Vám zaujmout klienta? Nevíte jak klientovi připravit nabídku, která se neodmítá? Potřebujete zvýšit důvěru u klientů? Tento kurz Vás naučí, jak investice prodávat, jak identifikovat potřeby Vašeho klienta a jak mu připravit nabídku, která ho bude motivovat s Vámi investovat.

Tento celodenní kurz je nadupaný informacemi, které budete moci okamžitě využít v praxi a zvýšit si tak svou úspěšnost v jednání s klienty. Během kurzu budete mít příležitost zeptat se na případy z praxe, na které byste rádi znali Ondřejův odborný názor.

Ondřej Záruba vás během celého dne naučí všechno, co ví o prodeji investic a investičních služeb přes odbornost. Tento kurz se zaměřuje zejména na to, aby účastníky odlišil od jejich konkurence ve stylu prodeje!

Osnova kurzu:

1) Který obchodní model zvolit při prodeji investic
2) Jak zaujmout klienta jako poradce
3) Jak rozpoznat potřeby klienta
4) Volba správného produktu/služby do klientova portfolia
5) Jak připravit pro klienta nabídku, která se neodmítá
6) Vyvolání potřeby investovat u klienta
7) Učíme se prodávat pravidelné investice
8) Učíme se prodávat jednorázové investice
9) Servis klienta a jeho vliv na budoucí obchod
10) Posun k bonitní a VIP klientele
11) Zvládání námitek a argumentace
12) Business plánování a sestavení business plánu investičního poradce

Rozsah školení: 7 hodin, od 9:00 - 17:00
Datum: 22.3.2018
Školitel: Ondřej Záruba
Místo konání: Hotel U Tří Korunek, Praha 3

Úspěšní absolventi kurzu si během jediného dne zlepší své prodejní a obchodní dovednosti. To jim zajistí vyšší důveru u klienta. Absolventi se naučí jak prodávat pravidelné i jednorázové investice a jak se díky svým odborným dovednostem posunou k bonitnější a VIP klientele. Celý kurz je zaměřen na praktické užití získaných dovedností.